Лиття

lit

    У 2009 році був запущений ливарний цех, потужністю 100 т. відливок на місяць, відливають деталі з чавуну і сталі в опоки розмірами 400х500, маса відливок від 500 г. до 30 кг. Лиття відбувається у сирі піщані форми. Процес плавлення здійснюється у двох індукційних печах по 400 кг.

    У 2009 році була побудована та оснащена сучасним обладнанням лабораторія. В ній є італійський спектограф фірми Solaris, вимірювальна машина фірми Tesa 3D, повний спектр приладів для вимірювання параметрів земельно-піщаних сумішей, а також прилади для визначення структури металу та його твердості. При кожному постачанні металопрокату проводиться аналіз його хімічного складу.

    Зараз на підприємстві працюють механічний, штампувальний, ливарний та інструментальний цехи, фарбувальна, термічна та гальванічна ділянки. Завод оснащений великим парком шліфувальних, токарних, фрезерних та свердлильних верстатів, має унікальне обладнання, як клинопрокатні стани. Основна продукція, що випускається заводом - сертифікована. На підприємстві постійно ведеться пошук і освоєння нових видів виробів, йде робота з поліпшення якості продукції, що випускається.

 
 
Top